Connecticut

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Connecticut

Īpašums pārdošanai Connecticut

Connecticut robežojas uz dienvidiem ar Long Island Skaņu, uz rietumiem no Ņujorkas štata, uz ziemeļiem ar Masačūsetsu un uz austrumiem ar Rhode Islandi.

Konektikutas štats perfekti atspoguļo Jaunās Anglijas šarmu, kas ir sešu valstu reģions Amerikas Savienoto Valstu Atlantijas okeāna piekrastē. Konektikutas nekustamo īpašumu tirgus ir ļoti plaukstošs. Starp visvairāk pieprasītajām nekustamā īpašuma atrašanās vietām Konektikutā ir Grinviča, Darien, New Haven, Hartforda, Westport, Jauns Kanana un Bridgeport. Tikai Greenwich bija ekskluzīvas tiesības pārdot visdārgāko vienu ģimenes māju Amerikas Savienotajās Valstīs. Turklāt Grinvičs ir slavens ar daudzu Wall Street vadītāju un viņu jahtu uzņemšanu, tādēļ var lepoties ar vienu no bagātākajiem Amerikas Savienotajās Valstīs ar daudzām greznām mājām, dzīvokļiem un īpašumiem, kas paredzēti pārdošanai Connecticutā. Tomēr bagātākā Konektikutas pilsēta ir Jauns Kanaāns. Šī gleznaina pilsēta ietver zaļos parkus un tipiskās New England ēkas, kā arī lieliskus restorānus un elegantus veikalus. Westport pilsēta ir ļoti populāra ar daudziem māksliniekiem un rakstniekiem, un tā ir pazīstama ar savām mūzikas vietām, mākslas galerijām un antīkiem veikaliem. Hartforda, valsts galvaspilsēta un slavenā rakstnieka Mark Twain pilsēta, ir izsmalcināts pilsētas centrs, kas piedāvā luksusa condominiums, dzīvokļus debesskrāpjus un savrupmājas. To pašu var teikt New Haven, Yale universitātes mājas. Konektikutā atšķirīgā pilsētu izsmalcinātība apvienojas ar lauku eleganci. Tās kalni ar bukoliskām ganībām, tās burvīgo krastmalu un tā tuvums Bostonas un Ņujorkas pilsētām padara Connecticut par ideālu vietu, lai nopirktu īpašumu, kas paredzēts pārdošanai Connecticut.

Nekustamā īpašuma pārdošanas cenas Connecticut turpināja pieaugt šajā ceturksnī, apstiprinot interesi par patiesi ārkārtas īpašībām. Fērfīldas apgabala mājas cenas pieauga līdz gandrīz 3,6 miljoniem ASV dolāru, kas ir par 5% vairāk nekā salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu. Grīnvičas un Fērfīldas pilsētas kopējā pārdošanas apjoma pieaugums pārsniedza 2 miljonus ASV dolāru, savukārt pārējās valstis šajā cenu diapazonā samazināja vienģimeņu mājas pārdošanu par 9%.

Lielākais pieaugums salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu ir East Windsor, Greenwich, New Haven, Simsbury un Westport pilsētās.

Trešais ceturksnis būs reāls pārbaudījums nekustamā īpašuma tirgū 2018. gadā, un jebkāds piedāvājuma pieaugums palīdzēs saglabāt pircēju pieprasījumu konkurences tirgū.

  •  
    Pārcelšanās uz Konektikūtu. Expatriate un dzīvo Konektikūtā

      Amerika: daudziem tas joprojām ir sapnis atvilktnē, ko vēlaties sasniegt no dzīves, citiem, attālu un nesasniedzamu vēlmi. Mums Realigro? Iespēja tikt konfiscētam! Jā! Šodien mēs esam nolēmuši sniegt nelielu palīdzību tiem, kas vēlas ieguldīt īpašumā, bet baidās radīt milzīgas problēmas. Šod ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 4616

PARDOŠANA Cits (dzīvojamā ēka), Connecticut, Fairfield County, Bridgeport, Bridgeport

737,847.06EUR
PARDOŠANA
Cits (dzīvojamā ēka)

278 m²
3000 kv pēdas, Lot izmērs: 0,21 Acres, 4 guļamistabas, 2 ½ pirtis, Veļas mazgātava, foajē, Klāja,
UNAVAILABLE
Cod. 3546

PARDOŠANA 5+ guļamistabas, Connecticut, Hartford, Hartford, Hartford

415,090.86EUR
PARDOŠANA
5+ guļamistabas

1600 m²
Lielu ieguldījumu 2 aizņemts sadarbību vienības, galvenais Upper East Side ēkā. Milzīgs augšupvērsts potenciāls
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB